2009 yılından bu yana müşterilerimizin geri bildirimleri ile edinilen tecrübe doğrultusunda giderek büyüyen ve gelişen TE Bilişim Haber Yazılımları anlık 40-50 bin ziyaretçi sayısına ulaşabilmektedir.

TE Bilişim Haber Yazılımı bir haber sitesinde olması gereken her unsurun en ince titizlikle düşünülerek hazırlandığı bir sistemdir. Siz sadece haberlerinizi yayınlar ve içeriğinizi üretmeye odaklanırsınız. TE Bilişim haber scripti ve haber teması size hem zamandan kazandırır, hem gerçekten işinizi yapmanız sağlar, hem de sade, etkili arayüzleriyle ziyaretçilerinize haber okuma noktasında güçlü bir deneyim sunar.

Elegant, Retina, Rise ve Retina Lite haber temaları ile hizmetinizdeyiz.

Haber Yazılım Paketlerimiz

POPÜLER

Elegant

HABER YAZILIMI

Retina

HABER YAZILIMI

Rise

HABER YAZILIMI

Retina Lite

HABER YAZILIMI

Hangi temayı seçeceğinize dair karar vermekte zorlanıyorsanız, ekibimizle görüşerek bütçenize, haberlerinizin yoğunluğuna, sitenizin trafiğine ve kapasitesine göre ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz. Konusunda uzman arkadaşımız sitenizin önceki yazılımını detaylı bir şekilde analiz ederek size nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda rehberlik edecektir.

DEMO TALEP ET

MEVCUT HABER SİTENİZİ DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

ESKİ VERİLERİNİZİ EKSİKSİZ AKTARIYORUZ!

WordPress haber teması veya diğer yazılımlara ait haber sitesi script’leri kullanıyor olmanız önemli değil. Eğer mevcutta bir haber siteniz var ve TE Bilişim haber yazılımı ve haber temaları içinden birine geçmeyi düşünüyorsanız, sitenizde kayıtlı bütün haber içeriklerinizi yeni sisteme eksiksiz aktarabiliyoruz.

Neden TE Bilişim'i Seçmelisiniz?

Yılların tecrübesiyle sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

ÖZEL MOBİL SÜRÜM

TE Bilişim haber sitelerine özel mobil sürümü sayesinde sadece bilgisayardan değil, bütün mobil cihazlardan da erişilebilir.

GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde sitenizin bütün alanlarını aktif / pasif yapabilir, sitenize kolayca içerik ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

OTOMATİK AJANS BOTLARI

Haber siteniz için abone olduğunuz ajansların haberlerini otomatik ajans botları sayesinde kolaylıkla takip edin.

ÜST DÜZEY GOOGLE OPTİMİZASYONU

TE Bilişim haber sitelerine özel mobil sürümü sayesinde sadece bilgisayardan değil, bütün mobil cihazlardan da erişilebilir.

BİR HABER SİTESİNDE GEREKEN HER ŞEY

TE Bilişim haber yazılımlarında bir haber sitesinde olması gereken her şeyi sunmaya çalıştık. Sizlerden gelen geri dönüşlerle de sürekli geliştiriyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK

Haber sistemini satın aldıktan sonraki 1 yıl ücretsiz olmak üzere, teknik ekibimiz size tam destek veriyor. En küçük sorununuzda hemen yanınızdayız.

Bizimle İletişime Geçin