Evet, tercih ettiğiniz temaya göre haber sitenizde ihtiyaçlarınıza göre düzenlemeler, geliştirmeler, özel tasarım ve eklentiler yapabiliriz. Tabi bunlar uygun bütçelerle fiyatlandırılmaktadır.

Bu tür çalışmalar Elegant ve daha üst temalarda ayrıca Retina ve Rise temanın da güncel versiyonlarında olmaktadır. Lite temalarda ve Rush temada bu tür çalışmalar yapılmamaktadır.  

Evet. Talep eden müşterilerimize haber sitesi ile entegre çalışacak şekilde mobil uygulamasını da sunmaktayız. Mobil uygulama ekstra ücrete tabidir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Hibrid full mobil uygulama ve webview mobil uygulama olmak üzere 2 farklı mobil uygulama seçeneğimiz bulunmaktadır.

Şu an ağırlıklı olarak webview mobil uygulama daha çok tercih edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haber yazılımlarınızı kendi hosting/sunucularımızda barındırdığımız için hosting/sunucu, ssl sertifikası ve özel ip ürünlerinin yıllık yenilemesi olacaktır. Ayrıca ikinci yılla birlikte teknik destek hizmetinizin de yıllık yenilemesi olacaktır.

Haber yazılımlarını kendi hosting / sunucularımızda barındırdığımız için yazılıma ek olarak hosting / sunucu, SSL, özel IP ve eğer olacaksa aktarım ücretiniz de olacaktır. Aslında TE Bilişim sadece yazılım hizmeti değil, aynı zamanda yazılımla ilgili diğer olması gereken hizmetleri de sunan bir yazılım firmasıdır.

Bu şekilde müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarına tek elden cevap vermekte ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız.

SEO hizmetimiz bulunmamaktadır. Fakat SEO’ nun ilk aşaması olan yazılım alt yapısının SEO uyumlu olarak hazırlanması oldukça önemlidir. Bütün temalarımız özellikle google’ un güncel seo algoritmaları takip edilerek hazırlanmakta ve güncellenmektedir.

Evet. Mevcut sitenizdeki verileri TE Bilişim’ deki temanız kurulurken aktarımını da yapıyoruz. Gerekli 301 link yönlendirmeleri de aktarımda yapılmaktadır. Kategori, haberler, yazar ve makaleleri, video galeri, foto galeri, üyeler, yorumlar ve röportajlar aktarılmaktadır. 

Aktarım süreci ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linkimizden ulaşabilirsiniz.  
https://www.tebilisim.com/veritabani-aktarimi

Hayır. Haber yazılımları TE Bilişim hosting/sunucularında barındırılmaktadır. Kullandığımız sunucular tamamen bizim haber yazılımlarımızla uyumludur. Böylelikle yazılımların kurulumlarında ve sonraki süreçte sitenin sağlıklı bir şekilde yayına devam etmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Buradaki en öncelikli düşüncemiz haber temasının sorunsuz bir şekilde kurulması ve olabildiğince yüksek performans gösterecek şekilde yayına devam etmesidir. Ayrıca tamamen bizim kontrolümüzde ve denetimimizde olması da müşterilerimize daha iyi hizmet vermemize yardımcı olmaktadır.

Hayır. Tema geçişlerinde büyük oranda veri kaybı yaşanmamaktadır.

Evet. Haber temasını aldıktan sonra daha üst bir haber temasına yükseltme yapabilirsiniz. Burada da aradaki fiyat farkını ödeyerek daha üst haber temalarına geçiş yapabilirsiniz.

Evet. Haber temalarımızın demolarını ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden demo talebinde bulunmanız halinde size demo bilgileri otomatik iletilecektir.

Hayır. Haber temasını satın aldığınızda tema kurulumu tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurulum aşamasında destek ekibimiz teknik anlamda süreci yönetmektedir.

Bizimle İletişime Geçin