E-dergi, e-kitap, e-gazete Yazılımı

Yayınlarınızı Dünyanın Her Yerine Ulaştırın

Çıkardığınız yayınlar yerel olarak kalmasın! TE Bilişim E-Yayın Yazılımı ile yayınlarınızı dünyada internet olan her yere kolaylıkla ulaştırmak istemez misiniz?

  • PDF dergilerinizi, kitaplarınızı ve gazetelerinizi kolayca yükleyin.
  • Yayınlarınızı abonelik paketleri halinde sunun.
  • Yayınlandıkça abonelerinize bildirim gönderin.
  • İnsanlar yayınlarınızı düzenli olarak takip edebilsinler.
  • Matbaa, kargo ve paketleme masrafları ile uğraşmayın.

Dijital Yayınlarınızı Satın!

Dergi, gazete veya kitap fark etmez. Yapmanız gereken tek şey, yayınlarınızın PDF sürümlerini yüklemek ve onlara ait bütün bilgileri eksiksiz girmek! Dijitalde her zaman, her yerden ulaşılabilir olun!

E-dergi, e-kitap, e-gazete Yazılımı

Gelişmiş Yönetim Paneli

E-Yayın Yazılımı'nın gelişmiş yönetim paneli sayesinde, kitap, dergi ve gazetelerinizi ayrı ayrı konumlandırabilir, ayrı paketlerle okuyucularınıza ulaştırabilirsiniz.

Responsive Tasarım

Esnek tasarım yapısı sayesinde kullanıcı dostu ve her cihazda sorunsuz görüntülenen arabirimiyle tamamen duyarlı!

Yayınlara Özel Altyapı

Yayınlarınızı daha kolay ve daha hızlı dijitale taşıyın diye, sadece kitap, dergi ve gazete türlerine özel bir altyapı hazırladık.

Güvenli Alışveriş

Tüm yayınlarınızı sanal pos, SMS, havale / EFT yöntemleriyle dijital dünyada güvenle satın veya abonelik sağlayın!

E-Yayın Yazılımı

Periyodik olarak çıkardığınız gazete, dergi, süreli yayın, dernek ve kulüp dergileri, kitaplar gibi basılı tüm yayınlarınızı kolaylıkla aktarın. Abonelerinizden ödeme alın ve abone takibini kolaylaştırın. Yeni nesil e-yayın yazılımı ile tanışın!

Hosting ve Domain

E-yayın sitenizin aktif olabilmesi için bir domain (alan adı) ve hosting (barındırma) gerekir. Biz bu hizmetleri size bütünüyle sunmaktayız. E-yayın için özel konfigüre ettiğimiz sunucularımızla hizmetinizdeyiz.

SSL ve Özel IP Hizmeti

Sitenizin güvenli bir site olarak kabul görmesi için SSL hizmetini almanız çok önemlidir. SSL hizmetinin sağlıklı olması da özel bir IP adresine sahip olmasını gerekli kılıyor. Siteniz bir e-ticaret sitesi olacağı için SSL ve Özel IP servisi mutlaka olmalıdır. Aksi halde bankalar sanal pos hizmetini onaylamaz.

Teknik Destek

Yaşadığınız teknik ve yazılımsal sorunlarda ekibimizle size destek olmak için hazır olacağız. 10 yılı aşkın süredir haber yazılımı ile teknik destek noktasında binlerce müşterimize hizmet veren ekibimizle e-yayın yazılımı için de hizmetinizdeyiz. İlettiğiniz taleplere en kısa zamanda dönüş yapıyor ve çözüm üretiyoruz.

Genel Özellikler

E-yayın sistemini aldığınız zaman yazılımda yönetim panelinde ve arabirimde yer alan özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Alt Yapı & Destek

Hosting (5 GB)
Güvenlik Sertifikası (SSL)
Özel IP Hizmeti
Ücretsiz Teknik Destek
Ücretsiz Kurulum

Ödeme Sistemleri

Kredi Kartı Ödeme Sistemi
Iyzico Sanalpos
Garanti Bankası Sanalpos
Payguru SMS Ödeme Sistemi
Havale/EFT ile Ödeme

Teknik ve Modüler Özellikler

Gelişmiş Yönetim Paneli
Abonelik Sistemi
Abonelik Paketleri Oluşturma
Üyelik Sistemi
Mobil Uyum (Responsive)
Kitap Ekleme Desteği
Dergi Ekleme Desteği
Gazete Ekleme Desteği
PDF Desteği
Ana Sayfa Manşet (Slider)
E-bülten Yönetimi
İletişim Formu ve İletişim Bilgileri
Sosyal Medya Hesaplarını Ekleme
Kategori Ekleme / Düzenleme
Yazar Ekleme / Düzenleme
Yayınevi Ekleme / Düzenleme
Ödeme Takip Ekranı
Ödeme Yönetimi
Satış Takip Ekranı
Kullanıcı Yönetimi
Gelişmiş Kullanıcı Rolleri
Abonelik Yönetimi
Dergi Marka Yönetimi (Dergi Adı)
Gazete Marka Yönetimi (Gazete Adı)
Sınırsız Sayfa Oluşturma
Ücretsiz Yayın Ekleme
Analitik Kodu Ekleme
Site Logo Ekleme
Basit SEO Ayarları
Panel Ayarları
E-pub Ekleme
Çevrilebilir Sayfa Özelliği
E-dergi, e-kitap, e-gazete Yazılımı

Hiçbir teknik beceri, kod ve tasarım bilgisi gerekmez.

Dakikalar içinde e-yayın yazılımına sahip olup, PDF formatındaki tüm yayınlarınızı kategorize ederek hemen yüklemeye başlayabilirsiniz.

Siteniz tüm cihazlarla uyumlu olarak gelişmiş kontrol panelinden kolaylıkla yönetilebilir.

Türkiye’nin en gelişmiş haber yazılımını da sunan TE Bilişim garantisiyle dijital yayıncılık teknolojisine adım atmak için daha fazla geç kalmayın.

Yayınlarınızı Hemen Taşıyın!

Uzman Ekibimizi Arayın

(0212) 322 74 90

Sık Sorulan Sorular

E-yayın yazılımı hakkında sık sorulan soruları sizler için derledik.

E-yayın yazılımı ve bu hizmetin devamlılığı için kullanılan hizmetlerin (SSL, Özel IP, Hosting, Domain, Teknik Destek) bedelleri yıllık olarak ödenmektedir.

E-Yayın Yazılımı, teknik destek hizmeti, periyodik ödeme gerektiren, Hosting, Domain, Özel IP ve SSL için ikinci yıl ödemeniz gereken meblağ en başta belirlenmektedir. Ancak hosting hizmetlerinizi bir üst seviyeye yükseltirseniz meblağlarda değişiklikler söz konusu olabilir.

Taksit imkanı maalesef mevcut değildir.

Fiyatlarımız, sabit olarak tema kurulumu ve diğer hizmetlerin sağlanmasını kapsamaktadır. Özel tasarım ve yazılımsal değişiklikler gibi talepleriniz bu fiyata dahil değildir, ayrıca ücretlendirilmektedir.

TE Bilişim e-yayın yazılımını kullanmanız için kod, tasarım ve teknik bilgi gerekmemektedir. Sadece yayınlarınızı yükleyin ve yayınlayın. Buna mukabil, yönetim panelinin nasıl kullanılabileceği ile ilgili teknik personelimiz sizlere kısa bir eğitim vermektedir.

TE Bilişim olarak sizlere özel olarak konfigüre ettiğimiz sunucu ve hostingleri sunuyoruz. Başka alt yapılarda yaşanan sorunlar nedeniyle maalesef bu konuda harici hosting / sunucu kullanımına izin verilmemektedir.

SSL sitenizin güvenli bir şekilde hizmet vermesi için mutlaka gerekli olan bir güvenlik sertifikasıdır. Özel IP ise SSL kurulumu için gereken bir üründür. Ödeme sistemlerinin sitenizde aktif olabilmesi için SSL olmak zorundadır.

Teknik destek hizmetimiz sayesinde, yaşadığınız her türlü hata ve sorun için ticket (destek bildirimi) oluşturarak bizden yardım talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa sürede yaşadığınız sorunun kaynağını tespit ederek, sizin için mümkün olan en kısa sürede çözüm üretmeye çalışacaktır. Özel tasarım ve yazılımsal talepleriniz teknik destek kapsamında değerlendirilmemektedir.

PDF yüklenebilir, ancak epub için alt yapımız hazırlandığı zaman bütün müşterilerimize sunacağız.

Evet, isterseniz tek tek, isterseniz birleştirmek suretiyle abonelik paketleri oluşturabilirsiniz.

Evet, şu anki sürümümüzde PDF dosyaları indirilebilmektedir.

Kitaplar için yazar ve yayınevi eklemelisiniz. Dergiler için kategori ekleyebilirsiniz. Gazete için marka eklemeniz yeterlidir.

Evet, her bir yayını ücreti mukabili sunabileceğiniz gibi, ücretsiz de sunabilirsiniz.

Evet, sitenizin logosunu ekleyebilir, değiştirebilir, sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

Maalesef şu an sadece PDF okuma özelliği bulunmaktadır. Böyle bir özellik eklediğimizde duyuracağız.

SMS ödeme alt yapısı sunan Payguru ödeme sistemleri entegre edilmiş durumdadır. Payguru ile hizmet anlaşması yaparak SMS ödeme alt yapısını kullanabilirsiniz.

Iyzico ödeme sistemi yazılımın alt yapısında tanımlıdır. Bu sistemle bütün bankaların kartları ile ödeme yapılabilmekte ve taksitlendirme mümkün olmaktadır. Detaylar için Iyzico ile görüşebilirsiniz. Onun haricinde sadece Garanti Bankası sanal pos ayrıca mevcuttur.

Bizimle İletişime Geçin